Skip to main content
Release notes

BIMlink 3.7.2

By 26 oktober 2022No Comments

Dit keer zitten er niet zoveel punten in de update, maar we hebben wel een aantal problemen opgelost die we graag zo snel mogelijk met onze gebruikers willen delen.

Nieuw

  • BPX-bestanden kunnen ook in BIMlink zelf worden geüpload. De tussenkomst van de Project Manager is dus niet meer per se nodig.

Bugfixes

  • Gefixt: Er waren problemen bij sommige gebruikers bij het downloaden van het ZIP-bestand met documenten vanuit de notificatie-e-mails. Er bleek een verkeerde controle op toegangsrechten te worden gedaan. Dat is gecorrigeerd.
  • Gefixt: Het scherm om het Protocol te wijzigen werd heel smal op mobiele apparaten.
  • Gefixt: De selectie van de Locatiegroep beïnvloedde ook de lijst met alle Locaties in de Accountinstellingen. Daardoor was het soms heel lastig om een complete lijst van alle locaties tevoorschijn te halen.
  • Gefixt: Bij het aanmaken van een nieuwe verdieping kregen gebruikers soms een 500-error. Dit hebben we verholpen en het aanmaken van verdiepingen werkt weer normaal.

Extra hulp nodig?

Wij helpen u graag.